Zaloguj się aby zapisać wyszukiwania i ustawić powiadomienia

Nie jesteś zarejestrowany? Zarejestruj się

Zarejestruj się aby zapisać wyszukiwania i ustawić powiadomienia

Jesteś już zarejestrowany Zaloguj się
Wymagane jest przynajmniej 8 znaków.

Dostępność

Aktywnie pracujemy nad tym, aby usprawniać dostępność i przydatność naszej witryny internetowej, i w ramach tych działań stosujemy się do wielu dostępnych norm i wytycznych.

Staramy się zapewnić zgodność niniejszej witryny z poziomem AA wytycznych Web Content Accessibility Guidelines (WCAG) 2.0.

Wytyczne te wyjaśniają, w jaki sposób dostosować zawartość, aby była ona bardziej dostępna dla osób niepełnosprawnych. Zgodność z tymi wytycznymi pomoże uczynić witrynę bardziej przyjazną dla wszystkich osób.

Niniejsza witryna została opracowana z wykorzystaniem kodu, który jest zgodny z normami W3C dla HTML i CSS. Niniejsza witryna wyświetla się prawidłowo w aktualnych przeglądarkach, a stosowanie kodu HMTL/CSS zgodnego z normami oznacza, że wszelkie przyszłe przeglądarki również będą wyświetlały zawartość niniejszej witryny w sposób prawidłowy.

Firma Scot JCB stara się stosować do zaakceptowanych wytycznych i form w zakresie dostępności i przydatności, jednak spełnienie tych wymagań nie zawsze jest możliwe we wszystkich obszarach witryny internetowej.

Nieustannie szukamy rozwiązań, które zapewnia ten sam poziom dostępności wszystkim obszarom witryny. Jeśli użytkownik w międzyczasie napotka trudności w dostępie do witryny internetowej Scot JCB, prosimy o kontakt.

OFFER PIC

Powiadomienia o maszynach używanych

Otrzymaj powiadomienie kiedy maszyny z wybranymi specyfikacjami staną się dostępne

Otrzymuj powiadomienia
JCB
  • Atlas Copco Logo
  • Lister Petter
  • Chicago Pneumatic
  • CompAir
  • Clipper
  • Stihl