Zaloguj się aby zapisać wyszukiwania i ustawić powiadomienia

Nie jesteś zarejestrowany? Zarejestruj się

Zarejestruj się aby zapisać wyszukiwania i ustawić powiadomienia

Jesteś już zarejestrowany Zaloguj się
Wymagane jest przynajmniej 8 znaków.

Minikoparki JCB

Podnieś wydajność dzięki minikoparce JCB

Dzięki godnej pozazdroszczenia ogólnoświatowej reputacji w zakresie niezawodności i trwałości, minikoparki JCB zapewniają wysoką wydajność, precyzję oraz moc w ramach niewielkiej, kompaktowej maszyny, która jest w stanie dotrzeć praktycznie wszędzie!

Poszerzenie parku maszyn o minikoparkę może w znacznym stopniu skrócić czas wymagany do przeprowadzania czasochłonnych prac wykopowych oraz ograniczyć zapotrzebowanie na pracowników, ponieważ będzie potrzebny tylko kierowca. Minikoparka przyspieszy realizację prac oraz ograniczy koszty, co w znacznym stopniu podniesie opłacalność każdego przedsięwzięcia.

Nie jest niczym niezwykłym, że minikoparki JCB cieszą się popularnością w przemyśle budowlanym oraz w mniejszych firmach, w tym wśród agencji wynajmu obiektów przemysłowych, firm ogrodniczych, deweloperów oraz innych przedsiębiorców!

Firma Scot JCB jest w stanie dostarczyć pełną gamę minikoparek JCB, począwszy od kompaktowej minikoparki JCB 8008, która bez trudu dotrze do najbardziej ograniczonych przestrzeni, aż do popularnego modelu JCB 8014 CTSktóry odznacza się najlepszą wydajnością wśród koparek tego segmentu.

Okazje w zakresie używanych minikoparek

Oprócz szerokiej gamy nowych koparek i innych maszyn przemysłowych oferujemy również wiele używanych minikoparek, których oferta jest aktualizowana z dnia na dzień.

Gama minikoparek

Wyszukiwanie używanej maszyny
OFFER PIC

Powiadomienia o maszynach używanych

Otrzymaj powiadomienie kiedy maszyny z wybranymi specyfikacjami staną się dostępne

Otrzymuj powiadomienia
JCB
  • Atlas Copco Logo
  • Lister Petter
  • Chicago Pneumatic
  • CompAir
  • Clipper
  • Stihl