Zaloguj się aby zapisać wyszukiwania i ustawić powiadomienia

Nie jesteś zarejestrowany? Zarejestruj się

Zarejestruj się aby zapisać wyszukiwania i ustawić powiadomienia

Jesteś już zarejestrowany Zaloguj się
Wymagane jest przynajmniej 8 znaków.

Koparko-ładowarki

Koparko-ładowarki JCB

Gama Koparko-ładowarek JCB przoduje na świecie pod względem wyposażenia i sprzedaży, a firma JCB jest największym producentem koparko-ładowarek na świecie. Koparko-ładowarki JCB zostały zaprojektowane i zbudowane z myślą o zapewnieniu najwyższej produktywności, wytrzymałości, efektywności, bezpieczeństwa, komfortu i niezawodności.
Wszystkie koparko-ładowarki wyróżniają się doskonałymi parametrami roboczymi w najbardziej wymagających warunkach pracy i oferują wszechstronność, niski poziom zanieczyszczeń oraz niskie zużycie paliwa. Nasze koparko-ładowarki 3CX i 4CX są używane w budownictwie na całym świecie i oferują niezliczone funkcje zapewniające wydajność i opłacalność.

Oprogramowanie Livelink i przyrządy do koparko-ładowarek

Przyrządy JCB spełniają ścisłe wymagania naszych maszyn, zapewniając optymalne działanie. Od łyżek do szufli, ręcznych narzędzi hydraulicznych, sprzętu do zagęszczania i naprawy nawierzchni – oferujemy odpowiednie przyrządy do każdej koparko-ładowarki JCB.

Livelink to innowacyjne oprogramowanie umożliwiające zdalne zarządzanie maszynami JCB – online, przez pocztę e-mail lub przy pomocy telefonu komórkowego. Oprogramowanie zapewnia dostęp do wszystkich opcji – od ostrzeżeń do raportów zużycia paliwa i informacji historycznych. Natomiast wszystkie dane są przechowywane w bezpiecznym centrum danych.

Wyszukiwanie używanej maszyny
OFFER PIC

Powiadomienia o maszynach używanych

Otrzymaj powiadomienie kiedy maszyny z wybranymi specyfikacjami staną się dostępne

Otrzymuj powiadomienia
JCB
  • Atlas Copco Logo
  • Lister Petter
  • Chicago Pneumatic
  • CompAir
  • Clipper
  • Stihl