Zaloguj się aby zapisać wyszukiwania i ustawić powiadomienia

Nie jesteś zarejestrowany? Zarejestruj się

Zarejestruj się aby zapisać wyszukiwania i ustawić powiadomienia

Jesteś już zarejestrowany Zaloguj się
Wymagane jest przynajmniej 8 znaków.

Koparko-ładowarki JCB 3CX i 4CX

Najnowsze koparko-ładowarki 3CX i 4CX zapewniają więcej niż tylko siłę do pracy. Są niezwykle wszechstronne i oferują niezliczone funkcje, gwarantujące wydajność oraz niskie koszty utrzymania. Maszyny te zwiększą produktywność w każdym aspekcie – od kopania, po przenoszenie ładunków i manewrowanie.

Zaprojektowane z myślą o wydajności i efektowności kosztowej

Koparko-ładowarki 3CX i 4CX JCB, posiadają mocne silniki, które zapewniają doskonałą wydajność przy zużyciu paliwa porównywalnym do słabszych jednostek. Dodatkowo, żeby obniżyć poziom hałasu i oszczędzać więcej paliwa, w maszynach zainstalowane są wentylatory wiskotyczne, które nie pobierają mocy z silnika. Sterowanie koparko-ładowarkami 3CX i 4CX wymaga mniej wysiłku, co poprawia dodatkowo zwrotność maszyny. Innowacyjny układ hydrauliczny, z kolei, poprawia wydajność wysięgników. Kolejnym atutem maszyn jest niewątpliwie bezpieczeństwo i serwisowalność.

Zaprojektowany do trudnych warunków na budowie

Obie maszyny przetestowano do granic możliwości i zbudowano tak, aby służyły długo. Dzięki bezkonkurencyjnej jakości, niezawodności, trwałości silnika i dużej ładowności, koparko-ładowarki 3CX i 4CX JCB mogą być użyte na każdej budowie. Dodatkowo ich operatorom zapewniają komfort i prostotę obsługi, przez swoją ergonomiczność, intuicyjność i wygodę przez cały dzień pracy.

3CX i 4CX nie znają granic

Solidna i elastyczna prowadnica chroni przewody przed uszkodzeniami w trakcie ładowania, a tarany hydrauliczne w silniku są zabezpieczone osłoną, podobnie jak podatna na obrażenia tylna część pojazdu.

 

Wyszukiwanie używanej maszyny
OFFER PIC

Powiadomienia o maszynach używanych

Otrzymaj powiadomienie kiedy maszyny z wybranymi specyfikacjami staną się dostępne

Otrzymuj powiadomienia
JCB
  • Atlas Copco Logo
  • Lister Petter
  • Chicago Pneumatic
  • CompAir
  • Clipper
  • Stihl