Zaloguj się aby zapisać wyszukiwania i ustawić powiadomienia

Nie jesteś zarejestrowany? Zarejestruj się

Zarejestruj się aby zapisać wyszukiwania i ustawić powiadomienia

Jesteś już zarejestrowany Zaloguj się
Wymagane jest przynajmniej 8 znaków.

Ładowarki JCB

Nasze wysoce wydajne Ładowarki JCB idealnie sprawdzają się przy obsłudze materiałów

Zaprojektowane aby ułatwiać konserwację i ich utrzymanie, Ładowarki JCB posiadają również szereg konfiguracji i dodatkowych przyrządów umożliwiających podjęcie większości rodzajów prac.
Ich budowa zapewnia zarówno prostotę obsługi, jak i trwałość dzięki wysokiej wytrzymałości. Ładowarki JCB zwiększają produktywność, co czyni je cennym dodatkiem do każdego parku maszynowego.

Dostępna jest szeroka gama ładowarek; od popularnej Mini ładowarki gąsienicowej i Mini ładowarki kołowej „Skid Steer”, po dużo większe Ładowarki kołowe. Wszystkie są idealnie przystosowane do wszelkich rodzajów prac w sektorze budowlanym, rolniczym, przemysłowym, czy też przy gospodarce odpadami. Niezależnie od Twoich potrzeb, znajdziemy dla Ciebie maszynę, która spełni zadanie.

W razie wątpliwości przy wyborze maszyny, nasi doświadczeni doradcy są zawsze pod ręką i z myślą o Twoich potrzebach, z chęcią doradzą, zasugerują lub zarekomendują odpowiednie rozwiązanie.

Ładowarki używane

Oprócz zajmowania się sprzedażą nowych ładowarek JCB, mamy dział z maszynami używanymi, gdzie można znaleźć ładowarki i inne maszyny z drugiej ręki. Tę część strony odświeżamy regularnie, więc warto być na bieżąco dzięki powiadomieniom o maszynach używanych.

Wyszukiwanie używanej maszyny
OFFER PIC

Powiadomienia o maszynach używanych

Otrzymaj powiadomienie kiedy maszyny z wybranymi specyfikacjami staną się dostępne

Otrzymuj powiadomienia
JCB
  • Atlas Copco Logo
  • Lister Petter
  • Chicago Pneumatic
  • CompAir
  • Clipper
  • Stihl