Zaloguj się aby zapisać wyszukiwania i ustawić powiadomienia

Nie jesteś zarejestrowany? Zarejestruj się

Zarejestruj się aby zapisać wyszukiwania i ustawić powiadomienia

Jesteś już zarejestrowany Zaloguj się
Wymagane jest przynajmniej 8 znaków.

Ładowarki teleskopowe JCB

Kołowe ładowarki teleskopowe JCB zaprojektowano, aby osiągnąć doskonałą sterowność i wszechstronność w miejscach ograniczonych pod względem przestrzeni. Wymiary maszyny powodują, że promień skrętu maszyny jest bardzo mały, co sprawdza się wyśmienicie w miejscach wyjątkowo ciasnych.

Wszystkie ładowarki teleskopowe JCB budowane są z systemem hydraulicznym rozdzielającym strumień przepływu, co umożliwia łatwą regulacje w trakcie jazdy. Zaletą tego jest to, że maszyna może wykonywać dwie funkcje naraz, co naturalnie oszczędza czas. Wysięgnik teleskopowy zapewnia dużą wysokość podnoszenia, czyniąc go idealnym narzędziem w rolnictwie, przemyśle, czy na budowie.

Nieograniczona widoczność

Kabinę kierowcy we wszystkich kołowych ładowarki teleskopowych JCB, produkuje się z myślą o komforcie – jest przestrzenna i wygodna. Pochylona tylna maska, zapewnia doskonałą widoczność 360 stopni. Prosty w użyciu przegubowy układ kierowania z kolei sprawia, że omijanie przeszkód staje się łatwe.

Projekt maszyn, a w szczególności jednoczęściowa tylna maska we wszystkich kołowych ładowarkach teleskopowych, umożliwia szybki i prosty dostęp, ułatwiający codzienne kontrole, przeglądy i serwisowanie.

Wyszukiwanie używanej maszyny
OFFER PIC

Powiadomienia o maszynach używanych

Otrzymaj powiadomienie kiedy maszyny z wybranymi specyfikacjami staną się dostępne

Otrzymuj powiadomienia
JCB
  • Atlas Copco Logo
  • Lister Petter
  • Chicago Pneumatic
  • CompAir
  • Clipper
  • Stihl