Zaloguj się aby zapisać wyszukiwania i ustawić powiadomienia

Nie jesteś zarejestrowany? Zarejestruj się

Zarejestruj się aby zapisać wyszukiwania i ustawić powiadomienia

Jesteś już zarejestrowany Zaloguj się
Wymagane jest przynajmniej 8 znaków.

Traktory rolnicze JCB Fastrac

Dzięki ponad 25-letniemu doświadczeniu w zakresie dostarczania innowacyjnych produktów JCB Fastrac jest jednym z najbardziej wydajnych i wszechstronnych traktorów rolniczych dostępnych obecnie na rynku. Wszystkie modele Fastrac wyróżniają się wyposażeniem jednocześnie w przednie i tylne zawieszenie, które zapewnia doskonałą trakcję i komfort kierowcy. Kabina kierowcy jest zamontowana na środku, co korzystnie wpływa na rozkład obciążenia i tłumienie wstrząsów. Wszystkie modele posiadają obniżoną pokrywę silnika, co poprawia widoczność operatora oraz doskonałą widoczność 360 stopni wokół pojazdu.

Niewiarygodna produktywność

Maszyny JCB Fastrac zapewniają doskonałe wyważenie ekstremalnej wszechstronności, wysokiej mocy oraz w niewiarygodnym stopniu podnoszą wydajność, jednocześnie zapewniając operatorowi wysoki komfort pracy.

Ciągniki rolnicze JCB zapewniają niedoścignioną produktywność, bezpieczeństwo, sprawność i łatwość serwisowania, będąc najbardziej bezpiecznymi, komfortowymi i zapewniającymi optymalne parametry pracy modelami na rynku.

Wyszukiwanie używanej maszyny
OFFER PIC

Powiadomienia o maszynach używanych

Otrzymaj powiadomienie kiedy maszyny z wybranymi specyfikacjami staną się dostępne

Otrzymuj powiadomienia
JCB
  • Atlas Copco Logo
  • Lister Petter
  • Chicago Pneumatic
  • CompAir
  • Clipper
  • Stihl