Zaloguj się aby zapisać wyszukiwania i ustawić powiadomienia

Nie jesteś zarejestrowany? Zarejestruj się

Zarejestruj się aby zapisać wyszukiwania i ustawić powiadomienia

Jesteś już zarejestrowany Zaloguj się
Wymagane jest przynajmniej 8 znaków.

Terenowe wózki widłowe JCB

Wydajne Terenowe wózki widłowe na najtrudniejsze warunki

Terenowe wózki widłowe JCB, podobnie jak wszystkie maszyny z linii sprzętu ciężkiego, budowane są z myślą o niezawodności i wszechstronności. Te wytrzymałe, ergonomiczne maszyny zostały stworzone do skutecznego działania w najbardziej wymagających środowiskach.

Design zapewniający solidność i wysoką mobilność powoduje, że terenowe wózki widłowe JCB sprawdzają się w lokalizacjach takich jak stocznie, lasy, czy zakłady budowlane. Maszyny te są napędzane wydajnymi, renomowanymi silnikami EcoMax, które dostarczają maksymalną wydajność przy zachowaniu prostoty obsługi. Silniki te utrzymują duży moment przy niskich obrotach, w czym dodatkowo pomaga turbosprężarka o stałej geometrii.

Maszyny te wyposażone są w innowacyjne skrzynie biegów, umożliwiające szybkie zmiany kierunkowe. To w połączeniu z rewelacyjną przyczepnością, zapewnia naszym Terenowym wózkom widłowym świetną wydajność.

Linia Terenowych wózków widłowych JCB składa się z trzech modeli maszyn różniących się rozmiarem i udźwigiem sięgającym 4000kg; CB 926, JCB 930 oraz JCB 940.

Używane wózki widłowe

Oprócz zajmowania się sprzedażą nowych wózków widłowych JCB, mamy dział z maszynami używanymi, gdzie można znaleźć wózki i inne maszyny, z drugiej ręki. Tę część strony odświeżamy regularnie, więc warto być na bieżąco za pomocą powiadomień o maszynach używanych.

Wyszukiwanie używanej maszyny
OFFER PIC

Powiadomienia o maszynach używanych

Otrzymaj powiadomienie kiedy maszyny z wybranymi specyfikacjami staną się dostępne

Otrzymuj powiadomienia
JCB
  • Atlas Copco Logo
  • Lister Petter
  • Chicago Pneumatic
  • CompAir
  • Clipper
  • Stihl